Karın yağları nasıl yakılır


  • Anasayfa
  • Karın yağları nasıl yakılır

Güzel giyinmeyi takıp takıştırmayı seviyorsanız, bununla birlikte büyük bir çörek kek yediğiniz için muhtemelen en sevdiğiniz jeanin içineKarın yağları nasıl yakılır giremezsiniz. Girebilenleri de kıskanırsınız. Eğer atıştırmadan Duramayan bir erkekseniz, gençliğinizdeki düz karnınızdan eser kalmamış olabilir. Daha hızlı yağ yakamaz mısınız? Sandığınız kadar kolay olmasa da imkansız değil.Işte yağları yakmanızı sağlayan 5 strateji ..
1. Gerçekçi olun
Gerçek Öneri 1: “Kilo veremezsiniz. Kimse bunu duymak istemez.” Eğer istiyorsanız tepeden tırnağa yağ yakmanız gerekiyor gerçekten girmek jeanlerinize. Bedeninizdeki yağlardan kurtulmak için kendinizden başka destekçiniz yok.
Gerçek Öneri 2: Biraz zamana ihtiyacınız var. “Karnınızı hemen kolay. Dikkatli beslenirseniz ve egzersizlerinizi ihmal etmezseniz, zaman geçtikçe göbeğiniz veya yol yok bir düzleştirecek basenleriniz kaybolacak. Kendinize Birkaç ay verin. Kilonuz hemen değişmeyebilir ancak kıyafetlerinizi giydiğinizde farkı göreceksiniz.
Gerçek Öneri 3: Bu biraz zalimce gelebilir. 20 yaşlarındaki gibi Dümdüz bir karina sahip olmayı beklemeyin. “Yaş geçtikçe cilt elastikliğini kaybeder.” Cilt sarkıklığı göbek gibi görünebilir. Yaş geçtikçe kaslar gücünü kaybeder, metabolizma yavaşlar ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalırız.
2. Yağ Yakıcı Egzersiz: Kalbinizi pompalayın
Kalbi çalıştıran kardiyovasküler egzersiz programı yağları yakmanızı sağlar. Yürüyüş mükemmel bir egzersizdir. Düzenli ve tempolu Yürüyen insanlar yağlarından ve sarkmalardan kolaylıkla kurtulabilir. Kısa süreli yürüyüşler çok fazla etkili olmaz. Günde iki gün yürüyorsanız 3 güne çıkarın. Eğer 30 dakika koşuyorsanız bunu 45 dakika yapın.
Ara egzersizler, hafif egzersiz yapanların daha fazla yağ yakmalarını sağlar. 5 dakika yürüyüp 5 dakika koşun. Bu şekilde devam edin. Bu strateji daha fazla yağ ve kalori yakmanızı Sağlayacak. Yaptığınız yürüyüş ve egzersizlerin aralıklarını sıklaştırmanız, sayısını artırmanız daha fazla kalori ve yağ yakmanızı sağlar.
3. Yağ Yakıcı Egzersiz: Ağırlık kaldırın ya da diğer güçlendirici egzresizleri yapın
Haftada 3 kez yarım saat ağırlık çalışırsanız sarkmaları önlersiniz. Eğer Başlangıç aşamasındaysanız önce sarkmaları kontrol altına almalısınız. 2 ağırlık kaldırma dersi işinize yarayabilir. Eğer sarkmaları kontrol altına aldıysanız haftada bir 2 ağırlık dersi kontrol etmenizi sağlayacaktır. Bu konuda aklınız karıştıysa ve Diğer sarkan bölgelerinizin de toparlanmasını istiyorsanız eğiticinizden yardım alabilirsiniz.
Basit bie ev egzersizi: Bir süpürge alın. Tutun ve başınızın üstüne kadar kaldırın. Sağa ve sola doğru hareket ettirin. Tekrarladıkça sıkılaşmayı hissedecek ve bu hareketi seveceksiniz. Ağırlık egzersizi boyunca maksimum yağ onu egzersizi 12-15 arasında tekrarlamalısınız için yakmak. Erkeklerin ise bir hareketi 8 12 arasında tekrarlaması yeterli ile.
4. Yağ Yakıcı Egzersiz: Sınav egzersizi
Sarkmalardan kurtulmak için insanlar sürekli şınav hareketi yapmayı planlar. Bu hareket karın ve bel çevresi yağlardan kurtulmanızı sağlar. Aynı şekilde bu şekilde Oturup kalkmak basenlerdeki yağları da eritir.
5. Nasıl yağ kaybedersiniz: Beslenmenizi gözden geçirin
Her hafta beslenmenize yağ yakan şeyler ekleyin. Bunlar acı biber, yağsız süt ürünleri ve yağsız besinler olabilir. Araştırmalar bazı yiyeceklerin bazı metabolizma hızlandırıcı etkisine dikkat çekiyor. Örneğin biberin bu tür etkisi olduğu belirlenmiş. Günlük beslenmenizde yardımcı olacak diyetinize yağsız gıdaları tercih edin. Ufak besinleri sıkça tüketmek de kilo vermenizi sağlıyor. Günde 5 kere, daha ufak porsiyonlarda yemek yiyeceklerinizi kilo vermenize yardımcı olurken, her zaman enerjik kalmanızı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Bakire Kadına Jinekolojik Muayene nasıl Olmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Karın yağları nasıl yakılır ile Benzer Yazılar:

Kalsiyum Eksikliğinin Nedenleri
16 Kasım 2009 Saat : 6:50

“Karın yağları nasıl yakılır” için 2 Yorum

  1. meral diyor ki:

    güzel açıklamanız için teşekkürler, benim sorunun da göbek yağlarımdan doğum sonrası bunları yok edemedim.

  2. tuna diyor ki:

    Yanlış bilgi! şınav çekmek karın yağlarını eritmez ve oturup kalkmakta basenlerdeki yağları eritmez.. vücuttaki yağlar sadece belirli bir bölgeden erimez. yani siz istediğiniz bölgeyi çalıştırarak o bölgedeki yağları eritemezsiniz.sadece o bölge kasları güçlenir.yağ eritmek için kardio egzersizleri ve diyet yapmak gerekir.

Karın yağları nasıl yakılır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sitemizde yer alan yazı ve makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Fikir ve sanat eserleri kanunun 5846 maddesi ile Tüm hakları saklıdır