Şark Köşeleri – Modern Sedirler – Sedir Modelleri – Şark Köşesi Modelleri


  • Anasayfa
  • Şark Köşeleri – Modern Sedirler – Sedir Modelleri – Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşeleri – Modern Sedirler – Sedir Modelleri – Şark Köşesi Modelleri

Eski ya da yöresel dekorasyonları bazıları sever, bazıları da hoşlanmaz. Fakat o masal sedirleri yeni ve modern halleriyle herkes çok sevecek. Modern sedirler her halleriyle çok güzel ama modern halleri hayatımıza daha fazla uyum sağlıyor. Eskilerin sedirleri, şark düzeni gibi dekorasyonları uygulamak kolay fakat bir evin ya da her hangi bir yaşam alanının genel dekorasyonuyla özdeşleştirmek her zaman zor olmuştur. Bu yüzden eski sedirleri modern hale getirmek mükemmel bir fikir. Modern sedirler doğal havalarını kaybetmeden aynı rahatlıkta fakat daha modern görünüyorlar. Hatta daha genç ve canlı görünüyorlar.


Modern sedirler genellikle arkadaş çevresi geniş ya da kalabalık aileler için son derece kullanışlı. Modern sedirlerde mobilya rengi olarak her renk seçilebilir ve her dekorasyon tarzına uyumlu hale gelebilir. Bol yastık ya da sırt örtüleri gibi aksesuarlarla modern sedirler hareketlendirilebilir.

Eğer modern sedirlerin doğal tarzını çok kaybetmek istemiyorsanız halı seçimlerinde istediğiniz kadar otantik olabilirsiniz, fakat bol ve desenli yastıklar kullanılacaksa perde seçimlerin de düz kumaşlar tercih edilmeli. Perde renklerin de özgürsünüz.

Dekorasyonun orta boşluğunda ise puf ya da orijinal tepsiler kullanılabilir. Lamba seçimlerinde de özgürsünüz. Modern ya da modern klasik arası tarzlar seçilebilir.

Modern sedirleri konumlandırırken mümkünse U görünümü vermeye çalışın. Modern sedirlerin en ideal kullanım tarzı ve görünüm güzelliği U şeklidir.

Modern Sedirler – Sedir Modelleri

Bir önceki yazımız olan Cinsel Eğitim Nasıl Verilmeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Şark Köşeleri – Modern Sedirler – Sedir Modelleri – Şark Köşesi Modelleri ile Benzer Yazılar:

Kalsiyum Eksikliğinin Nedenleri
10 Şubat 2010 Saat : 5:51

Şark Köşeleri – Modern Sedirler – Sedir Modelleri – Şark Köşesi Modelleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sitemizde yer alan yazı ve makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Fikir ve sanat eserleri kanunun 5846 maddesi ile Tüm hakları saklıdır