Sınav kazandıran büyüler


  • Anasayfa
  • Sınav kazandıran büyüler

Sınav kazanmak gerçekten maceralı bir süreçtir. Çok çalışmasına rağmen, insanlar şanslı gününde olmadıklarını düşündüklerinden, ya çalıştığı yerler sınavda denk gelmemiştir. Ya da yanıtları kaydırdığı için, her şey yanlış olmuştur. Ya da her şeyi bildiğini düşünmesine rağmen, bir anda bütün bildikleri aklından uçup gitmiştir. İşte sınava girenlerin başlarına bu ve buna benzer sayısız şanssızlıklar gelir. Hiç derslere çalışmayanlar sınavı bir şekilde geçmesine rağmen, çok çalışanlar bir şekilde inanılmaz hatalar yaparak başarısız olurlar aşağıdaki druid büyü uygulamalarını yaptığınızda sınavı kazanmaya daha yakın olacaksınız.
Sınav kazandıran kazanmak için büyüler tılsımlar
- Sınav günü kesinlikle koyu renkli elbiseler giymeyin yoksa evrenin enerjisi size ulaşmaz ve geri döner.
- Üzerinde olabildiğince az metal bulundurmaya dikkat edin. Özellikle bozuk metal paralar, kalın kemer tokaları ve diğer metal aksesuarlar sınav boyunca üzerinizde negatif manyetik alanlar oluşturur, başarı için metalden uzak durun.
- Sıvana hazırlanmak için derslere çalışmak için, özellikle öğleden sonraları ya da sabahın erken saatlerini kullanın çünkü bilincin en açık olduğu zamanlar o saatlerdir. Ve öğrendiğiniz her şey hafızanızda yer eder.
- Özellikle öğle saatleri ile gece yarılarında ders çalışmamaya özen gösterin. Çünkü hafızanın ve bilincin en zayıf olduğu saatlerdir. Ve öğrenmekte sıkıntı yaşarsınız.
- Ders çalışırken kalabalıklarda ve sesten uzak durun. Özellikle müzik ve televizyon ile öğrenmeye çalışırsanız bilinç kayması olur ve öğrendiklerinizin büyük bir çoğunluğu hafızanıza yerleşmez.
- Ders çalışmaya başlamadan önce yedi kez TUMURİ kelimesini yüksek sesle söyleyin. Umulur ki druidlerin TUMURİ isimli hafıza ve bilinç işlerine bakan büyücü RAHİBİ öğrenmenize yardımcı olur.
- Ders çalışırken her saat başı bir dakika boyunca derin derin nefes alın ve yedi kez TUMURİ ERREN kelimelerini yüksek sesle söyleyin. Umulur ki hafıza çıkralarınız açılır.
- Sınav günü başkalarıyla çok az konuşmaya gayret edin, mümkünse sınava girene kadar hiç kimse ile konuşmayın. Başkalarının negatif enerjilerinin bilincinize kaymasını bu şekilde önlersiniz.
- Sınav günü, sınava girene kadar, müzik dinlemeyin, televizyon seyretmeyin gazete veya kitap okumamaya özen gösterin. Yoksa hafıza ve bilincinize kazınmış olan öğrendikleriniz kirlenmeye başlar ve hafıza bilgiyi derinliklere iter.
- Sınav için sıraya oturduğunuz an, kurşun kalem ile sınav kâğıdın üzerine SAMSA yazın ve silgi ile yazdığınızı silin.
- Her bir soruyu okumaya başlaman önce MEDİCİ diye içinizden kısık bir ses ile telaffuz edin.
- Sınav bittiğinde sınav boyunca size destek veren büyücü druid rahiplerine şükranlarınız sınmayı unutmayın. Bunun için TENKE kelimesini beş kez yüksek sesle söylemeniz yeterlidir. (kelime druit dilindendir).

Sınav kazandıran büyüler ile Benzer Yazılar:

Kalsiyum Eksikliğinin Nedenleri
3 Eylül 2009 Saat : 8:48

Sınav kazandıran büyüler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sitemizde yer alan yazı ve makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Fikir ve sanat eserleri kanunun 5846 maddesi ile Tüm hakları saklıdır