Vücut Sarkması İçin Doğal Yöntemlerle Kurtulmanın Yolu


    Reklamlar

  • Anasayfa
  • Vücut Sarkması İçin Doğal Yöntemlerle Kurtulmanın Yolu

Vücut Sarkması İçin Doğal Yöntemlerle Kurtulmanın Yolu

Yaptığınız şok diyetler ile son zamanlarda yaklaşık 20 kilo verdiniz. Çok hızlı zayıfladığınız için doğacak olan vücut sarkmaları için zamanınızda yeterli olmadığı için spor yapamadınız ve cildiniz sarktı. Vücudunuzun sıkı bir görünüme ulaşması için etkili bir sıkılaştırma formülü ile vücudunuzu düzene sokabilirsiniz.
Öncelikle bir yemek kaşığı pirinci yarım litre suda iyice pişirin. Pirinçleri demlenmeye bırakın, sonra içine bir çorba kaşığı salatalık suyu ilave edin. Elde ettiğiniz bu karışımı sarkmaları yaşadığınız bölgelere güzelce sürün, bir saat kadar bekledikten sonra yıkayın. Bu karışımı haftada iki sefer olmak kaydıyla tekrarlayın göreceksiniz vücudunuzda oluşan sarkmalar kısa sürede kendini toparlayacak.

Bir önceki yazımız olan Agua Bendita 2010 bikini modelleri başlıklı makalemizde 2010 bikini, 2011 bikini ve Agua Bendita hakkında bilgiler verilmektedir.

Vücut Sarkması İçin Doğal Yöntemlerle Kurtulmanın Yolu ile Benzer Yazılar:

Kalsiyum Eksikliğinin Nedenleri
19 Şubat 2010 Saat : 4:55

Vücut Sarkması İçin Doğal Yöntemlerle Kurtulmanın Yolu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

reklam
reklam
reklam
reklam

Sitemizde yer alan yazı ve makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Fikir ve sanat eserleri kanunun 5846 maddesi ile Tüm hakları saklıdır